Cesarstwo Rzymskie, denar, 103–111

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:08:00
330929
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 103–111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P, Rw: Dak ze związanymi rękami, siedzący w prawo, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC, w odcinku DAC CAP
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.55 g, patyna
Literatura: RIC 96, C. 118

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 352

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł