Cesarstwo Rzymskie, denar, 68–69

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:07:00
330926
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galba (68–69), denar, 68–69, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, wokoło napis IMP SER GALBA AVG, Rw: Wieniec z liści dębu, wewnątrz inskrypcja SPQR / OB / CS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.05 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 167

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 260

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  460 zł
7)  360 zł
8)  350 zł
9)  340 zł
10)  310 zł