Republika Rzymska, denar, 32–31 pne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:06:40
330925
Opis: Republika Rzymska - Marek Antoniusz - okres triumwiratu i walki o władzę 43–27 pne, denar, 32–31 pne, mennica ruchoma, Aw: Galera w prawo, u góry ANT AVG, u dołu [III VIR R P C], Rw: Aquila (orzeł legionowy) pomiędzy dwoma sztandarami obozowymi, w polu LEG XV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 3.68 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 544/30

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 270

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł