Republika Rzymska, denar, 48 pne

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:06:20
330899
Opis: Republika Rzymska - D. Iunius Brutus Albinus 48 pne, denar, 48 pne, Rzym, Aw: Głowa A. Postumiusa w prawo, A. POSTVMIVS COS; Rw: W wieńcu z kłosów zboża napis ALBINV BRVTI F.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.36 g, miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Crawford 450/3b

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 334

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  900 zł
4)  840 zł
5)  820 zł
6)  760 zł