Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979
329889
Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10... | I |
90 zł szac. 125 zł 68 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II – Wadowice, 1988
325937
Aw: Popiersie papieża w lewo, JOANNES PAULUS II - PONT. M... | I |
80 zł szac. 50 zł 111 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Nawiedzenie Kościoła Sandomiersko-Radomskiego, 1991
325931
Aw: Półpostać papieża z pastorałem, w lewo, JAN PAWEŁ II ... | I |
75 zł szac. 40 zł 72 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, X Lat Pontyfikatu, 1988
325947
Aw: Na tle globu półpostać błogosławiącego papieża, z pra... | I |
75 zł szac. 100 zł 91 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medalik na pamiątkę 500-lecia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882
329635
Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem, na dole sygnatura GŁOWACK... | III |
65 zł szac. 80 zł 121 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Papież Spraw Ludzkich, 1991
325933
Aw: Popiersie modlącego się papieża w prawo, JAN PAWEŁ II... | I/I- |
65 zł szac. 40 zł 99 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Papież Orędownik Pokoju, 1988
325964
Aw: Na tle siatki geograficznej postać papieża idąca w pr... | I |
60 zł szac. 40 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 69 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
325971
Aw: Medalion z popiersiem papieża w lewo, z prawej widok ... | I/I- |
55 zł szac. 40 zł 72 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, Jan Paweł II, 1982
323135
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w prawo, IOANNES PA... | I |
48 zł szac. 40 zł 91 wyświetleń |
3 | zakończona |