Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 68 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę wolny prusko-austriackiej, 1866
329613
Aw: Głowa władcy w prawo, wokół nazwiska premiera, minist... | III/III- |
280 zł szac. 200 zł 80 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal - Kolonia
329890
Aw: Panorama miasta (widok na Katedrę Kolońską), u góry K... | I |
105 zł szac. 100 zł 78 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, medal za wojnę rosyjsko turecką 1877-1878
329634
Aw: Krzyż nad półksiężycem i data 1877-1878, Rw: Czterowi... | III+ |
95 zł szac. 100 zł 107 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
329392
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II- |
260 zł szac. 200 zł 90 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1886
329607
Aw: Wnętrze katedry w Mediolanie, w odcinku INTERIOR TEMP... | II/II- |
105 zł szac. 150 zł 89 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Watykan, Jan Paweł II, 1982
323135
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w prawo, IOANNES PA... | I |
48 zł szac. 40 zł 90 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medalik na pamiątkę 500-lecia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882
329635
Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem, na dole sygnatura GŁOWACK... | III |
65 zł szac. 80 zł 121 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Szkoły Krakowskiej Sztuk Pięknych, 1897
329745
Aw: Wieniec, na którym herb Krakowa, w wieńcu SZKOŁA / KR... | II+ |
900 zł szac. 500 zł 244 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979
329889
Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10... | I |
90 zł szac. 125 zł 67 wyświetleń |
3 | zakończona |