Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Watykan, Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958
328561
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, ... | II/II+ |
250 zł szac. 250 zł 88 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy, 1889
328559
Aw: Głowa władcy w lewo, niżej H. FT., LEOPOLD II ROI - D... | II- |
65 zł szac. 100 zł 106 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy, 1908
328558
Aw: Głowa władcy w lewo, niżej sygnatura WÜRDEN, LÉOPOLD ... | I- |
70 zł szac. 100 zł 101 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328557
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej sygnatura A.DESAIDE... | III+/III |
105 zł szac. 100 zł 110 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328556
Aw: Popiersie Marianny w prawo, z prawej sygnatura DANIEL... | II |
75 zł szac. 100 zł 70 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
328555
Aw: Głowa Marianny w lewo, niżej sygnatura F.VERNON, Rw: ... | II |
125 zł szac. 100 zł 78 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, medal nagrodowy, 1890
328553
Aw: Popiersie Petera Paula Rubensa lekko w lewo, niżej F.... | I- |
105 zł szac. 125 zł 95 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H... | II |
410 zł szac. 200 zł 166 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy, 1880
328550
Aw: Herb Wielki Belgii, na dole z prawej sygnatura HART, ... | III+/III |
125 zł szac. 125 zł 119 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328549
Aw: Kobieta z bukietem, siedząca na ławce w ogrodzie, w t... | I- |
290 zł szac. 200 zł 147 wyświetleń |
7 | zakończona |