Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:10:20
328549
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Kobieta z bukietem, siedząca na ławce w ogrodzie, w tle dwóch ogrodników i szklarnie, w dolnej części nieczytelna sygnatura, Rw: Kompozycja z warzyw i owoców w koszach, z lewej studnia i narzędzia ogrodnicze, w tle szklarnia, w dolnej części sygnatura F.VERNON, na obrzeżu nabite ARGENT
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.5 mm, 58.63 g, uderzenia obrzeża

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł