Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-08-2021 22:11:00
328557
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej sygnatura A.DESAIDE, 1886 • CENTENAIRE DE PARMENTIER • 1886 • COMICE AGRICOLE DE MONTDIDIER, Rw: Wieniec z głów zwierząt, płodów rolnych i maszyn rolniczych, w wieńcu medalion w którym COMICE AGRICOLE DE MONTDIDIER - (SOMME), na pbrzeżu punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.0 mm, 15.16 g, patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 106

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł