Zakończenie: 19-08-2021 20:00 ÷ 22:39
Luksemburg, medal pamiątkowy
328544
Aw: Popiersie papieża Piusa X w lewo, UNIONIS MUSICAE SAC... | I/I- |
42 zł szac. 70 zł 51 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Watykan, Renovatum Prodigium, 1814
328545
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej BRANDT. F. ROMAE., PI... | II/II- |
420 zł szac. 70 zł 406 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Watykan, Otwarcie Świętych Drzwi, 1950
328546
Aw: Popiersie papieża w lewo, PIVS•XII•PONT• - MAXIMVS, R... | II- |
30 zł szac. 50 zł 66 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328549
Aw: Kobieta z bukietem, siedząca na ławce w ogrodzie, w t... | I- |
290 zł szac. 200 zł 146 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy, 1880
328550
Aw: Herb Wielki Belgii, na dole z prawej sygnatura HART, ... | III+/III |
125 zł szac. 125 zł 117 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, XIX/XX w.
328551
Aw: Popiersie personifikacji Francji, na dole sygnatura H... | II |
410 zł szac. 200 zł 165 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niderlandy, medal nagrodowy, 1890
328553
Aw: Popiersie Petera Paula Rubensa lekko w lewo, niżej F.... | I- |
105 zł szac. 125 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
328555
Aw: Głowa Marianny w lewo, niżej sygnatura F.VERNON, Rw: ... | II |
125 zł szac. 100 zł 76 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328556
Aw: Popiersie Marianny w prawo, z prawej sygnatura DANIEL... | II |
75 zł szac. 100 zł 67 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
328557
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej sygnatura A.DESAIDE... | III+/III |
105 zł szac. 100 zł 108 wyświetleń |
3 | zakończona |