Węgry, zestaw 2 medali na pamiątkę pielgrzymki na Węgry, 1991

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:48:20
325302
Opis: Węgry, zestaw 2 medali na pamiątkę pielgrzymki na Węgry, 1991, Aw: Postać papieża, widziana od tyłu, BUDAPEST - ESZTERGOM / PÉCS - DEBRECEN / SZOMBATHELY - MÁRIAPÓCS, Rw: Fasada bazyliki w Ostrzyhomiu, niże ESZTERGOM, II. JÁNOS PÁL PÁPA LÁTOGATÁSA MAGYARORSZÁGON + 1991. AUG. 16-20. +
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak (42.8 mm, 30.93 g), tombak złocony (42.7 mm, 30.98 g), razem 2 sztuki

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 46

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł