Czechosłowacja, zestaw 2 jednostronnych medali, 1990

Rozpoczęcie: 05-07-2021 18:00
Zakończenie: 15-07-2021 22:47:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:47:40
325303
Opis: Czechosłowacja, zestaw 2 jednostronnych medali, 1990, w skład zestawu wchodzi medal na pamiątkę papieskiej wizyty w Bratysławie (tombak srebrzony, 40.3 mm, 26.34 g) oraz w Welehradzie (mosiądz złocony, 30.7 mm, 11.13 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 37