Polska, III Pielgrzymka do Polski – Gdańsk, 1987

Cena wylicytowana: 8 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:43:40
325182
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Pielgrzymka do Polski – Gdańsk, 1987, Poznań, Aw: Popiersie papieża z pastorałem, III PIELGRZYMKA PAPIEŻA JANA PAWŁA II, Rw: Trzy krzyże, z lewej znak Kongresu Eucharystycznego, niżej GDAŃSK / 1987, z prawej herb Gdańska, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, bity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 40.2 mm, 25.69 g
Literatura: Grabowski 0537, Nestorowicz 556

Cena końcowa: 8 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 55

1)  8 zł
2)  7 zł