Polska, zestaw 4 medali

Polska, zestaw 4 medali

Polska, zestaw 4 medali

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:43:20
325381
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 4 medali, w skład zestawu wchodzi medal ze znakiem Kongresu Eucharystycznego (mosiądz srebrzony, 35.3 mm, 21.22 g), klasztorem na Jasnej Górze (mosiądz srebrzony, 35.3 mm, 20.15 g), z ryngrafem (mosiądz srebrzony, 35.2 mm, 20.49 g), z uszkiem (mosiądz złocony, 36.2 mm, 16.97 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 65

1)  20 zł
2)  18 zł