Włochy, zestaw 4 medali

Włochy, zestaw 4 medali

Włochy, zestaw 4 medali

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:42:40
325292
Opis: Włochy, zestaw 4 medali, w skład zestawu wchodzą medale z popiersiem papieża i placem św. Piotra: z tombaku (42.5 mm, 22.84 g), tombaku srebrzonego (32.6 mm, 13.61 g), tombaku złoconego (32.5 mm, 13.58 g) oraz bez uszka z białego metalu (30.2 mm, 11.29 g)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 52

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł