Czechosłowacja, medal na pamiątkę papieskiej wizyty, 1990

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:42:20
325282
Opis: Czechosłowacja, medal na pamiątkę papieskiej wizyty, 1990, Paryż (?), Aw: Twarz papieża w lewo i kardynała Jozefa Tomko w prawo, między nimi okręt z herbem papieskim na dziobie i masztem z ukrzyżowanego Chrystusa, w dole Gołębica, z prawej sygnatura W Schiffer PARIS 90., JÁN PAVEL II. * KARDINÁL J. TOMKO / + SPOLOČNE CESTY SVETOM + PRE ŠÍRENE VIERY, Rw: Św. Cyryl i Metody, z boków ornamenty roślinne
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 69.9 mm, 123.14 g
Literatura: Grabowski 0712 (tam srebrzony)

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 56

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł