Polska, Pielgrzymka do Polski – Kraków, 1983

Cena wylicytowana: 8 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:37:40
325180
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pielgrzymka do Polski – Kraków, 1983, Poznań, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, JAN PAWEŁ II, Rw: Na tle krzyża widok katedry wawelskiej, niżej CRACOVIA / 22. VI. 1988, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, bity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 40.1 mm, 19.74 g
Literatura: Nestorowicz 405

Cena końcowa: 8 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 51

1)  8 zł
2)  7 zł