Polska, zestaw 4 medali, 1982

Polska, zestaw 4 medali, 1982

Polska, zestaw 4 medali, 1982

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:37:20
323866
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 4 medali, 1982, 600 lat klasztoru na Jasnej Górze, w skład zestawu wchodzą medale: z datą pod wizerunkiem klasztoru (biały metal, 35.5 mm, 21.11 g), z Matką Boską Ćzęstochowską i puncą MET na obrzeżu (brąz srebrzony, 35.6 mm, 23.81 g), z klasztorem bez daty poniżej (brąz srebrzony, 35.8 mm, 24.65 g) oraz z błogosławiącym papieżem i widokiem kościoła na Jasnej Górze (mosiądz srebrzony, 37.3 mm, 21.23 g)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, brąz srebrzony, mosiądz srebrzony, razem 4 sztuki

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 42

1)  24 zł