Polska, medalik pamiątkowy, 1938

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:34:40
326503
Opis: Polska, medalik pamiątkowy, 1938, Popiersie papieża Piusa XI w prawo, PIVS • XI • PONT • MAX • A • XVII+, na stronie odwrotnej popiersie św. Andrzeja Boboli w prawo, w aureoli ŚW. ANDRZEJ BOBOLA, OGÓLNOPOLSKA PILGRZYMKA NA KANONIZACJĘ + 17•VI•1938 +
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 25.7 mm, 7.92 g, patyna, rzadki

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 144

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  50 zł