Polska, bohaterskiej Polsce, 1831

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:33:20
327167
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), bohaterskiej Polsce, 1831, Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, w otoku TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki oraz belgijski Lew, medal projektu Jean Jacques Barré’a
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.4 mm, 58.62 g, patyna
Literatura: Chomyn 61, H-Cz. 3831 (R4)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  350 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  185 zł
7)  180 zł