Polska, Samuel Bogumił Linde (późniejszy odlew), 1816 (oryginał)

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:33:00
327753
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Samuel Bogumił Linde (późniejszy odlew), 1816 (oryginał), Aw: Popiersie w lewo, u góry SAMUEL BOGUMIŁ LINDE, sygnowany na odcięciu rękawa 'Bürend w Wars.', Rw: W wieńcu laurowym w czterech liniach ZA / SŁOWNIK / POLSKIEGO / IĘZYKA, w odcinku ZIOMKOWIE 1816•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo, 49.7 mm, 39.87 g, odlew wykonany najprawdopodobniej w hucie Białogon

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 77

1)  30 zł