Rosja, odznaka pamiątkowa, 1912

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:29:00
327157
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka pamiątkowa, 1912, Dwugłowy Orzeł, na skrzydłach A I i H II, na środku medalion w którym wieniec, w wieńcu tarcza z głowami dwóch cesarzy w lewo, na stronie odwrotnej na skrzydłach 1812 - 1912, w medalionie stojąca postać, oglądająca płonące miasto (?), niżej punce srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.5 x 44.4 mm, 9.97 g
Literatura: Diakov -

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 523

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł
4)  500 zł
5)  420 zł
6)  310 zł
7)  90 zł
8)  34 zł
9)  30 zł