Rosja, medal z serii królewskiej – Katarzyna II, 1826

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:28:40
327097
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), medal z serii królewskiej – Katarzyna II, 1826, Paryż (?), Aw: Głowa Katarzyny II w lewo, niżej sygnatura PINGRET • F •, CATHARINA II. - IMP. - RUSSIÆ., Rw: NATA / STETINI / AN • M • DCC • XXIX. / OBIIT / AN • M • DCC • LXXXXVI. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM. / M • DCCC • XXVI. / DURAND EDIDIT
Stan zachowania: III/II, Very Fine / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.7 mm, 40.77 g, uszkodzenia awersu
Literatura: Diakov -

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 129

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  135 zł
4)  70 zł
5)  60 zł