Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:28:20
326978
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal nagrodowy, Aw: Orzeł stojący na trzech wieńcach, wokół wieniec z płodów rolnych, na wieńcu cztery medaliony z głowami kobiecymi w antycznych strojach, na dole sygnatura G. LOOS DIR. - H. SCHILLING, Rw: Postać kobieca, siedząca w lewo, trzymająca róg obfitości i sierpak, z boku grabie i konewka, w tle małe drzewo, z prawej sygnatura A. MERTENS F., w odcinku FUER LEISTUNGEN IM / GARTENBAU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 65.0 mm, 118.23 g
Literatura: Slg. Marienburg 10113

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 238

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  210 zł