Francja, medal z serii władcy Francji – Dagobert I, 1840

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:27:20
326973
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Dagobert I, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840, DAGOBERT I DIT LE - GRAND ROI DE F., Rw: DAGOBERT I DIT LE GRAND. / 11EME. ROI. / FILS DE CLOTAIRE II. / NÉ 602. / ROI 628. / FONDATION / DE ĽABBAYE DE ST. DENIS 630. / SÉJOUR EN AUSTRASIE 630. / RÉUNION DE TOUTE LA MONARCHIE / APRÈS LA MORT DE CARIBERT 631. / SIGEBERT FILS AINÉ DE DAGOBERT / NOMMÉ PARSON PÈRE ROI D'AUSTRASIE 633 / SOUMISSION / DES GASCONS RÉVOLTÉS / 635 ET 636. / MORT 638.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 55.05 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 136

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  170 zł
4)  125 zł
5)  120 zł