Francja, medal z serii władcy Francji - Karol V Mądry, 1836

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:27:00
326971
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Karol V Mądry, 1836, Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ 1836, CHARLES V ROI - DE FRANCE, Rw: CHARLES V. / 52EME. ROI. / FILS DE JEAN LE BON. / NÉ 1337. / ROI 1364. / BATAILLES / DE COCHEREL ET D'AURAI 1364. / GUERRE AVEC ĽESPAGNE 1366. / GUERRES AVEC LES ANGLAIS 1368 A 1375. / POSE DE LA 1ETE. PIERRE DE LA BASTILLE 1370 / FIXATION DE LA MAJORITÉ / DES ROIS DE FRANCE A 14 ANS 1374. / RÉDUCTION DE LA GUYENNE / ET DE LA BRETAGNE 1377. / ENTREVUE AVEC ĽEMPEREUR / 1378. / MORT 1380.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 68.16 g

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 86

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  150 zł
5)  130 zł