Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar IV, 1840

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:26:40
326972
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Chlotar IV, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840, CLOTAIRE IV ROI - DE FRANCE, Rw: CLOTAIRE IV. / 19EME. ROI. / PRINCE DU SANG MÉROVINGIEN. / ROI 715. / APRÈS DAGOBERT II / LE TRÔNE APPARTENAIT / A CHLIPÉRIC II / QUE RAINFROY AVAIT TIRÉ DU CLOÍTRE / ET VOULAIT FAIRE RECONNAITRE ROI, / CHARLES MARTEL VAINQUEUR DE RAINFROY / PLACE CLOTAIRE IV SUR LE TRÔNE / ET RÈGNE LUI MÈME / SOUS LE NOM / DE MAIRE DU PALAIS / MORT 716.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 60.34 g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 92

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  160 zł
6)  130 zł