Francja, medal pamiątkowy, XIX w.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:26:20
326977
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799–1804 (L’an 8–12), medal pamiątkowy, XIX w., Aw: Głowa Napoleona Bonaparte w prawo, niżej JEUFFROY FECIT / 1803, DENON DIR. G. D. MUSEE C. D. ARTS, Rw: Wenus Medycejska, AUX ARTS - LA VITOIRE - ĽAN IV DU CONSULAT DE BONAPARTE, na obrzeżu nabite BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40.2 mm, 32.13 g, patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 188

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  220 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  65 zł
9)  60 zł