Austria, komendant Karl Kuk, 1915

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:26:00
327168
Opis: Austria - I wojna światowa (1914–1918), komendant Karl Kuk, 1915, Popiersie w prawo, z prawej sygnatura K•KORSCHANN, niżej plakieta na której : FELDZEUCHMEISTER : / • KARL • KUK • / FESTUNGSKOMMANDANT • v • KRAKAU, z lewej 1914 / 1915
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.4 x 65.7 mm, 81.09 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  90 zł