Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:25:20
327962
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Orzeł wz. 19 na czapkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 43.6 x 59.9 mm, 13.38 g, patyna
Literatura: Zawistowski 99 (?)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 197

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  280 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  42 zł
9)  40 zł
10)  38 zł
11)  36 zł