Polska, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:24:40
327756
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940, Le Locle, Trzy złączone bagnety, w miejscu ich jelców emaliowane flagi Francji, Polski i Anglii, wyżej prostokąt z napisem DSP, na którym Orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura HUGENIN LOCLE, wyżej wyryte N. 1953, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana HUGUENIN DEPOSE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 19.2 x 56.4 mm, 13.82 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 458, Wojciechowski/Sawicki s. 24

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 130

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł