Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:23:40
327755
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Niepodległości, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 40.2 x 44.9 mm, 18.49 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 160

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  150 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł