Polska, Miniatura odznaki Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:23:20
327752
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Miniatura odznaki Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, emalia, 18.1 x 28.8 mm, 4.78 g (z nakrętką), wykruszenia emalii

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 267

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  100 zł
6)  48 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł