Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:23:00
327751
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 18.61 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 188

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  50 zł