Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:22:20
327754
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928, Warszawa, Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego Virtuti Militari, z boków 1918 - 1921, na stronie odwrotnej w wieńcu POLSKA / SWEMV / OBROŃCY, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 35.2 mm, 19.16 g (ze wstążką)
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 65

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 277

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  110 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  50 zł
11)  46 zł
12)  40 zł
13)  36 zł
14)  34 zł
15)  30 zł