Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:22:00
327963
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, Warszawa, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z wybitym numerem 2525
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.7 x 44.3 mm, 13.38 g (z nakrętką), lekko przetarty gwint
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 219

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  370 zł
4)  130 zł
5)  120 zł