Polska, Odznaka Pamiątkowa Ochotniczej Armii J. Hallera

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:21:40
327964
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa Ochotniczej Armii J. Hallera, Skrzyżowane karabin, szabla i lufa armatnia, wewnątrz medalion, w którym Orzeł, wokół ARMJA OCHOTNICZA J. HALLERA, wokół medalionu wstęga na której W BOJU - NA - ZWY - CIĘSTWO - 19 - 20, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / B. GRABSKI - ŁÓDŹ / POD ZARZĄDEM PAŃSTW.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 30.0 x 34.7 mm, 10.84 g (z nakrętką), zagięte grono lufy armatniej, punktowe wykruszenia emalii
Literatura: Stela 16.14

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 394

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł