Szwecja, 2 korony, 1921

Szwecja, 2 korony, 1921

Szwecja, 2 korony, 1921

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:19:20
326824
Opis: Szwecja - Gustaw V (1907–1950), 2 korony, 1921, Sztokholm, 400. rocznica wojny o niepodległość
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "835", miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: SM 9, KM 799

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 111

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł