Niemcy, 3 marki, 1925 A

Niemcy, 3 marki, 1925 A

Niemcy, 3 marki, 1925 A

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:06:00
327301
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1925 A, Berlin, 1.000-lecie przyłączenia Nadrenii do Niemiec / Jahrtausendfeier der Rheinlande
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 73, Jaeger 321

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 85

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł