Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:03:20
327290
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar-Eisenach - Wilhelm Ernest (1901–1918), 3 marki, 1915 A, Berlin, moneta wybita z okazji stulecia księstwa / Anläßlich der Jahrhundertfeier des Großherzogtums
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 47, Jaeger 163

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 156

1)  440 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  340 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł