Niemcy, 2 marki, 1913 A

Niemcy, 2 marki, 1913 A

Niemcy, 2 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:01:20
327297
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 142, Jaeger 111

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł