Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:58:20
327291
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu / Jahrhundertfeier der Universität Breslau
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: AKS 138, Jaeger 108

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 92

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  95 zł
8)  90 zł