Liechtenstein, 1 korona, 1900

Liechtenstein, 1 korona, 1900

Liechtenstein, 1 korona, 1900

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:49:40
326809
Opis: Liechtenstein - Jan II (1858–1929), 1 korona, 1900, Berno
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, nakład 50.000 egzemplarzy, bardzo ładnie zachowane
Literatura: KM Y#2, HMZ 2-1378c

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 193

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  46 zł