Śląsk, 3 krajcary, 1606

Śląsk, 3 krajcary, 1606

Śląsk, 3 krajcary, 1606

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:39:20
327321
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław (1579–1594–1617), 3 krajcary, 1606, Cieszyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko gięte, rzadkie
Literatura: E.-M. 281 (R2), F.u.S. 2996

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  180 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  120 zł