Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:37:00
327310
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 15 krajcarów, 1663, Brzeg, końcówka na awersie WOLAV:
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 80 (R), F.u.S 1914

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 154

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  185 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  100 zł
10)  70 zł
11)  60 zł