Śląsk, 3 krajcary, 1656

Śląsk, 3 krajcary, 1656

Śląsk, 3 krajcary, 1656

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:36:20
327320
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski (1639–1663), 3 krajcary, 1656, Brzeg, GEORG LUDO / DUCES SIL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 148, F.u.S. 1751, Grandowski 56.3K.01.01 (R7-)

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 222

1)  860 zł
2)  860 zł
3)  500 zł
4)  480 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  185 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł
12)  65 zł
13)  60 zł