Śląsk, 24 krajcary, 1622

Śląsk, 24 krajcary, 1622

Śląsk, 24 krajcary, 1622

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:36:00
327312
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1653), 24 krajcary, 1622, mennica nieokreślona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 1640, Kop 5256 (R), E.-M. III.85 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 229

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  120 zł