Śląsk, 3 krajcary, 1615

Śląsk, 3 krajcary, 1615

Śląsk, 3 krajcary, 1615

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:35:40
327317
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1621), 3 krajcary, 1615, Złoty Stok
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, ciemna patyna
Literatura: E.-M. 40, F.u.S. 1496

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 147

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  90 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  42 zł