Śląsk, 3 krajcary, 1634 HR / W

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:31:20
327318
Opis: Śląsk - Stany Ewangelickie, 3 krajcary, 1634 HR / W, Wrocław, EVAN SIL na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 579 (R), F.u.S. 256

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  48 zł