Śląsk, grosz, 1547

Śląsk, grosz, 1547

Śląsk, grosz, 1547

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:31:00
327316
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand I (1526–1564), grosz, 1547, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S 20

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 209

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł
11)  55 zł
12)  50 zł
13)  48 zł